KONST / Litografier / Färglitografier 12713045
nr 1271 3045
Christina Knall
(f. 1947), Sverige
Färglitografier, 2 st. Christina Knall (f. 1947), Sverige och Ingrid Nilsson. Kornhamnstorg respektive Stortorget, Gamla Stan, Stockholm. Numrerad 161/360 respektive PT, signerade Knall och Nilsson, ca 45x49 cm
Christina Knall, född 1947 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
700 kr
Såld:
800 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 18:57:53
500 kr
600 kr
700 kr
26 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm